1. Аналіз роботи за минулий 2013–2014 н.р. і визначення завдань на 2013-2014 н. р. (Лігоцька Н.П.)

Матеріал з Луцький НВК "Гімназія №14"

Перейти до: навігація, пошук
Про виконання навчальних програм, ведення документації, рівень навчальних досягнень з інформатики, програмування, технологій за 2013-2014 н.р.


У зв’язку із закінченням 2013-2014 н.р. було перевірено виконання навчальних програм з інформатики, програмування, інформаційних технологій в 1-7 класах гімназії. Вчителі викладають інформатику та програмування за програмами:

Клас
Вчитель
Кільк. год. на тижд.
Програма

1-А, 1-Б, 1-В

Романчук І.В.

1 год.

Програма «Інформатика. Навчальна програма для учнів 5–9 класів загальноосвітніх навчальних закладів» (автори Жалдак М.І., Морзе Н.В., Ломаковська Г.В., Проценко Г.О., Ривкінд Й.Я., Шакотько В.В.)

2-А, 2-Б, 2-В

Романчук І.В.

1 год.

Навчальна програма пропедевтичного курсу інформатики для учнів 5-6 класів загальноосвітніх навчальних закладів за навчально-методичним комплексом «ІНФОмандри»(Укладач:Казанцева О.П.)

3-А, 3-Б, 3-В

Романчук І.В.

1 год.


Програм курсу «Основи інформатики.7 клас», автори: В.В.Володін, І.Л.Володіна, Ю.О.Дорошенко, Ю.О.Столяров.

4-А


Лігоцька Н.П.

1 год.


Програм курсу «Основи інформатики.8 клас», автори: В.В.Володін, І.Л.Володіна, Ю.О.Дорошенко, Ю.О.Столяров.

5-А, 5-В


Лігоцька Н.П.

1 год.


Програм курсу «Основи інформатики.9 клас», автори: В.В.Володін, І.Л.Володіна, Ю.О.Дорошенко, Ю.О.Столяров.

4-Б(прогр.)

4-Б(інформ.)

5-Б

6-Б

7-Б

Гісь І.В.

Лігоцька Н.П.

Гісь І.В.

Гісь І.В.

Гісь І.В.

1 год.

1 год.

2 год.

3 год.

3 год.

Програма для спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв. Інформатика (поглиблений курс). 8-11 класи. Укладачі: Голубнича Н.В., Караванова Т.П., Костюков В.П.; Програма поглибленого вивчення інформатики для 8-12 класів загальноосвітніх навчальних закладів.(автори: Караванова Т.П., Костюков В.П.)

6-А

Лігоцька Н.П.


1 год.

Інформатика. Навчальна програма для учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів(рівень стандарту)

7-А

Гісь І.В.

1 год.

Інформатика. Навчальна програма для учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів(рівень стандарту)


Викладання інформаційних технологій здійснювалось у 5-А, 5-Б, 5-В класах за програмою курсу за вибором «Сучасні офісні інформаційні технології»(автор Дорошенко Ю., Латинський В., Карташова Л.), у 6-А класі за програмою курсу за вибором “основи Інтернету” (автори Ю.Дорошенко, І.Завадський, Н.Прокопенко), у 7-А класі за програмою курсу за вибором «Основи візуального програмування» ( автор І.О. Завадський).

Перевіркою встановлено, що педагоги в сумлінно працювали над виконанням навчальних програм за рік. Проведено заплановану кількість уроків, практичних, лабораторних робіт, про що є відповідні записи в класних журналах. Вчителі дотримуються єдиних вимог щодо ведення класних журналів, виставлені поточні оцінки, оцінки за практичні та лабораторні роботи, оцінки тематичного обліку знань, семестрові та річні оцінки, оцінки за підручники. Порушень у веденні гімназійної документації не зафіксовано.

У зв’язку із закінченням навчального року було проаналізовано рівень навчальних досягнень учнів з інформатики, програмування інформаційних технологій.

Загалом 511 учнів гімназії вивчать інформатику.

Відзначено, що 283 учні(55%) засвоюють інформатику на високому рівні,

 227 учнів(44%) - на достатньому, 
1 учень(1%)  - на середньому.                                   (Додатки 1,2)

Середній бал з інформатики- 9,6. Загалом 99% учнів вивчають інформатику на творчо-конструктивному рівні, що на 1% менше, ніж в минулому навчальному році. Учнів, які засвоюють матеріал на початковому рівні, немає. Слід відзначити, що в усіх класах, крім 5-А всі учні засвоюють інформатику на творчо-конструктивному рівні.

(Додаток 5)
   Програмування   вивчає 103 учні. З них мають рівень навчальних досягнень 
                            високий -71 учень (69%),
                            достатній- 30 учнів (29%)
                              середній-  2 учні(2%).                                                 (Додатки 3,4)

Інформаційні технології вивчає 136 учнів. З них мають рівень навчальних досягнень

                            високий -95 учнів (70%),
                            достатній- 41 учень (30%)
                            середній-  немає.                                                  (Додатки 3,5)

Середній бал з програмування- 10,0. 98% учнів отримали з програмування бали високого і достатнього рівнів, що на 2% менше, ніж у минулому навчальному році. Учениця 4-Б кл. Макушинська Ю. отримала один бал середнього рівня «6» з програмування, а всі інші високого. Учнів, які засвоюють матеріал на початковому рівні немає. Середній бал з інформаційних технологій- 10,0. Проаналізовано рівень навчальних досягнень учнів, яких навчає кожен вчитель:

Вчитель
Предмет
Відсоток учнів, які мають високий і достатній рівень навчальних досягнень
2013-2014 н.р.
2013-2014 н.р.

Гісь І.В.

програмування

100%
98%


інформатика

100%
100%

Лігоцька Н.П.

інформатика

100%
99%

Романчук І.В.

інформатика

-
100%

Гісь І.В.

інф.технології

100%
100%

Лігоцька Н.П.

інф.технології

100%
100%
     У класах поглибленого вивчення  інформатики і програмування всі учні засвоюють ці предмети на творчо-конструктивному рівні, крім учениці 4-Б класу з програмування, де творчо конструктивний рівень з програмування становить 98%(вч.Гісь І.В.). 

Із 94 учнів 1(5)-х класів, які вивчають інформатику:

                          63% - 59 учнів засвоюють інформатику на високому рівні, 
 37% -  35 учнів на достатньому.

Виходячи з вищесказаного,


НАКАЗУЮ:

  1. Рівень навчальних досягнень учнів за 2013-2014 н.р. до 01.09.14р. ретельно проаналізувати і обговорити на засіданні предметної комісії. Виробити конкретні рекомендації учням і вчителям щодо підвищення рівня навчальних досягнень з інформатики і програмування.
  2. Вчителям інформатики Гісю І.В.,Лігоцькій Н.П., Романчук І.В.:
  • До 01.09.14р. повторно опрацювати критерії оцінювання навчальних досягнень учнів з інформатики. При виставленні балів керуватись критеріями оцінювання навчальних досягнень учнів, затверджених МОН України.
  • Урізноманітнювати форми та методи проведення уроків, використовувати ПЗНП з предмета, для оцінювання рівня навчальних досягнень гімназистів використовувати системи комп’ютерного тестування, систему дистанційного навчання на веб-сайті НВК.
  • Вчителю Гісю І.В. організувати до 20.09.14р. консультації для учнів 4-Б класу, які опановують навчальний матеріал з програмування на середньому рівні та мають труднощі при вивченні предмета.
  1. Заступнику директора Лігоцькій Н.П. взяти на контроль рівень навчальних досягнень учнів 5-А класу з інформатики, 4-Б класу з програмування, здійснити до 01.04.14р. попередній моніторинг рівня навчальних досягнень учнів цих класів до 01.12.14р.
  2. Відповідальність за виконання даного наказу покласти на голову завідувача фізико-математичної предметної комісії Жумик Л.В.
  3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора Лігоцьку Н.П.




Директор НВК «Гімназія №14» Кардаш М.М.



   Лігоцька Н.П., 26-19-09
Особисті інструменти
Учасники навчально-виховного процесу