Вчителі

Матеріал з Луцький "ліцей №14"

Перейти до: навігація, пошук

Луцький НВК "Гімназія №14" Вчителі Учні


Прізвище, ім'я та побатьковы, предмет викладання

Кардаш Марія Миколаївна,укр.м. i лiт
Козлова Людмила Вікторівна,математика
Сіміцька Жанна Вячеславівна,ур. мова
Ведринська Елеонора Петрівна,укр. мов. і літ.
Смаль Галина Iванiвна, укр. мова. у п/ш
Киця Наталiя Степанiвна,англ.м.
Лігоцька Наталія Петрівна,інформатика
Мазилюк Тамара Олегівна,заруб. літ.
Андрійчук Світлана Леонідівна,хореографія
Букарева Анастасія Анатоліївна,математика
Базярук Олена Іванівна,правознавство
Бобровська Тетяна Володимирiвна,англ. мова.
Бондарук Лариса Василівна,історія
Божик Людмила Михайлiвна, україн., етика
Бортник Вiктор Вячеславович,фiз. культ.
Василюк Діана Петрівна,біологія, природознавство,ОМЗ
Вiтковська Лiдiя Iванiвна,класовод
Вознюк Вадим Ростиславович,фізкультура
Герасимчук Олександр Сергійович,інформатика,технології
Герез Олена Сергіївна,ОКГ
Гiсь Iгор Володимирович,iнформатика, програмування
Головань Тетяна Володимирівна,укр.мова та літ.
Горбатюк Наталiя Анатолiiвна,обсл. праця
Гресь Надія Костянтинівна,світ.л-ра рос.мова
Гринюк Наталія Юріївна,класовод
Гришина Тетяна Петрівна,акомпан.
Данилишина Тамара Федорівна,світ.л-ра рос.мова
Джабка Світлана Борисівна,хімія
Дишко Іван Петрович,фіз.вих
Дмитрук Вікторія Анатоліївна,класовод
Жежерун Інна Василівна,англ мова
Жумик Лiдiя Володимирiвна,математика
Зай Оксана Павлівна,Соціальний педагог
Зеленська Тетяна Вікторівна,англ. мова
Каліш Наталія Миколаївна,інформатика
Зімич Андрій Іванович,фізика
Карабан Тетяна Ярославівна,класовод
Киндибовська Тетяна Леонідівна,укр. мова і літ.
Конашук Галина Миколаiвна,класовод
Косміна Таміла Іванівна,біологія, природ.
Кошманюк Валентина Вінiамiнiвна,матем.
Коширець Тетяна Анатоліївна,історія
Кузьміна Ірина Святославівна,англ. мова
Лагода Тетяна Аанатоліівна,обсл. праця
Левонюк Юлія Вікторівна,гурток укр.мови, укр.мова і літ.
Лiзун Олександр Вiкторович,обр. мист
Ліпчук Наталія Борисівна,укр.мова та літ.
Лисковець Людмила Олексiiвна,
Малаховська Ольга Дмитрівна,географія та економіка
Мазур Юлія Михайлівна,Обр. мист і труд навч. (поч.кл.)
Марчук Оксана Миколаївна,вч. англ.мови
Марчак Тетяна Анатолівна,англ мова
Мельник Алла Олексiiвна,класовод
Метчик Надiя Адамiвна,укр.м
Назарук Тамара Володимирівна,класовод
Новосад Ольга Миколаївна,Вихователь ГПД
Петрук Іванна Миколаївна,практ психолог
Павлюк Олена Олегівна,англ.мова
Петрина Юлія Олександрівна,вч. Музики
Папіж Світлана Василівна,класовод
Потурай Ірина Петрівна,нім. мова
Приступа Надiя Андрiiвна,класовод
Рейкіна Олеся Іванівна,англ. мова
Рикова Олена Володимирівна,нім. мова
Романюк Олег Олександрович,муз. мист., худ.культур.
Рожок Наталія Миколаівна,етика
Ройко Ярослав Михайлович,фізика
Романова Тетяна Володимирівна,польська мова
Рудницька Ольга Борисiвна,укр.м і літ
Савчук Володимир Миколайович,труд. навч.
Самохвал Олена Миколаївна,вч.нім. мови
Свереда Богдан Антонович,iсторiя
Сидорук Людмила Володимирiвна,укр. мова
Сидорук Олександр Миколайович,фіз.вих.
Силка Василь Сергiйович,фiзика, астр.
Синя Надiя Антонiвна,географ
Свинчук Анатолiй Васильович,iсторiя
Сокол Тетяна Юріївна,класовод
Солоненко Ірина Миколаівна,нім. мова
Стащук Оксана Леонідівна,класовод
Cтречена Ірина Василівна,класовод
Сулiм Мирослава Iванiвна,хореогр.
Тітова Світлана Петрівна,математика
Тріль Оксана Ярославівна,англ. мова
Філат Світлана Миколаівна,логопед
Чайка Вікторія Петрівна,Осн. здор, ОБЖ
Чайка Лариса Петрiвна,класовод
Чепелевський Олег Васильович,вчитель фізкультури
Чеснохревська Людмила Ростиславівна,класовод
Чухілевич Ольга Пилипівна,практ психолог
Швек Ірина Федорівна,вчитель англ.мови
Шкамарда Галина Сергiiвна,заруб. літ.
Шолохова Людмила Василівна,класовод
Щерба Ольга Володимирiвна,класовод

Особисті інструменти
Учасники навчально-виховного процесу