Перший дзвоник в гімназії

e-mail Друк PDF

 

2 вересня пролунав перший дзвоник у новому навчальному році. Нинішня урочистість визначна тим, що в Країну Знань торують шлях крок за кроком першокласники ювілейного року, адже нашому закладу – 75! Це справжнє свято усіх учнів – свято навчання, старання, терпіння й праці в досягненні вершин усіх наук.

Останнє оновлення на Четвер, 05 вересня 2019, 22:01 Детальніше...
 

З Днем знань

e-mail Друк PDF

Шановні учні, вчителі, батьки!

Щиро вітаємо Вас із Днем знань та початком нового навчального року!

У цей святковий день найщиріші слова подяки педагогам за щоденну самовіддану працю, тепло, турботу, мудрість. Шановні колеги! На Вас покладена важлива місія – виховання успішної особистості, патріота своєї Батьківщини! Нехай Ваша складна, але благородна праця збагачує знаннями й мудрістю нові покоління, а Вам самим приносить щастя й задоволення.

Це особливо урочистий та хвилюючий день для першокласників. Від сьогодні вони стають на нелегкий, але цікавий і захоплюючий шлях пізнання, нових звершень та самостійного життя!

Дорогі учні!  Зичимо сміливості й упевненості в собі, високого натхнення в пізнанні світу, захопливих відкриттів і нових перемог у новому навчальному році!
Пам’ятайте, що всі перешкоди долаються силою знань. Ваша жага до навчання є запорукою гідного майбутнього!

Шановні батьки! Щиро дякуємо за Вашу підтримку, взаєморозуміння, плідну співпрацю. Нехай діти тішать Вас своїми успіхами й перемогами.

Бажаємо всім успішного навчального року, міцного здоров’я, невичерпної енергії!

Із найкращими побажаннями та вірою у Ваше добре майбутнє

директор Марія Кардаш

 

З Днем Незалежності України!

e-mail Друк PDF

Day-nezal2017

Дорогі учні, шановні батьки й учителі!

День народження країни – це свято для мільйонів її громадян. 28-у річницю Незалежності України ми зустрічаємо з твердим переконанням: ми є, ми завжди будемо на карті Європи, і ніхто й ніщо не зможе стати нам на заваді.

Ми, учителі, разом із Вами, шановні батьки, своєю працею творимо сьогодення й робимо інвестиції в майбутнє, виховуючи й навчаючи дітей.

Вам, діти, жити в країні нашої мрії – демократичній, економічно розвиненій, багатій, сильній, ні від кого не залежній.

Тож  спільно наближаймо цей час! Навчаймося, працюймо, творімо!

Вітаючи Україну з Днем народження, бажаємо кожній родині впевненості у завтрашньому дні, віри та оптимізму.

З Днем народження, Україно!

Зі святом, дорога гімназійна родино!

Дирекція НВК «Гімназія №14

імені Василя Сухомлинського»

Останнє оновлення на Субота, 24 серпня 2019, 10:04
 

БУДУЄМО СВОЄ МАЙБУТНЄ

e-mail Друк PDF

Учениці 5(9)-В класу Анна Гондя й Тетяна Шукалович  стали фіналістами Міжнародного освітнього проекту та відвідали міжнародний англомовний літній табір. Впродовж п’яти днів 50 старшокласників з України, Польщі та Молдови разом з тренерами практикували ідеї сталого розвитку, взявши участь у дводенній «Open Spаce конференції», «Майстерні майбутнього», зеленій екскурсії. Табір розгортався серед карпатський гір на території готелю-курорту «Коруна»  Івано-Франківської області. Учасники ознайомилися зі сталим, екодружнім стилем життя, вирішували командні завдання, обмінювалися досвідом з однолітками, створювали та реалізовували власні проекти зі сталого розвитку, спрямовані на розв’язання проблем школи, громади, суспільства.

Детальніше...
 

Табір «Дивосвіт»

e-mail Друк PDF

Уже багато років у гімназії щоліта гостинно відчиняє двері табір «Дивосвіт». Після напруженого навчального року діти з нетерпінням чекають зустрічі з давніми приятелями. У «Дивосвіт»-оселі склалися гарні традиції: кожен загін має назву, емблему, речівку, девіз. Щоранку під веселу музику діти роблять зарядку. Після сніданку кожен загін вирушає у веселу та пізнавальну мандрівку за своїм планом.

Детальніше...
 

Перспективний план-сітка діяльності літнього оздоровчого табору з денним перебуванням «Дивосвіт» при НВК «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» 2018-2019 н.р.

e-mail Друк PDF

Перспективний план-сітка

діяльності літнього оздоровчого табору з денним перебуванням «Дивосвіт»

при НВК «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» 2018-2019 н.р.

 

Про зарахування учнів до 1 класу початкової школи у 2019 році

e-mail Друк PDF

Про зарахування учнів до 1 класу  початкової школи у 2019 році

 

Читання – найкращий реванш!

e-mail Друк PDF

Читання – найкращий реванш!

Літо – час справжніх пригод, мандрівок та нових відкриттів. Ця чудова пора дарує нам тепло, засмагу, здоров'я, відпочинок і, звичайно, довгоочікувані КАНІКУЛИ! А щоб вдалися вони повноцінними, зичимо провести їх у світі гри, фантазії, творчості й читання.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 135