Читання – найкращий реванш!

e-mail Друк PDF

Читання – найкращий реванш!

Літо – час справжніх пригод, мандрівок та нових відкриттів. Ця чудова пора дарує нам тепло, засмагу, здоров'я, відпочинок і, звичайно, довгоочікувані КАНІКУЛИ! А щоб вдалися вони повноцінними, зичимо провести їх у світі гри, фантазії, творчості й читання.


Бібліотека гімназії бажає вам, діти, подорожувати з книгою, відчути, що книжка робить вас частинками сучасного світу, розширює літературний кругозір. Бо ж читати сьогодні – це модно! Читати – це круто!

Запрошуємо вас, гімназисти, у вир книжок, у всесвіт друкованого слова, де представлені видання сучасних авторів і класична література різних жанрів: фентезі, детективи, пригодницька література, казки. А ще для вас у бібліотеці є цікаві газети та журнали. Вони дають змогу пізнати все багатство жанрів красного письменства, вчать любові  до краю, шани до батьків, поваги до ровесників.

Нехай ці книжки будуть вашими попутниками, порадниками, дороговказами.

Тож читайте, порівнюйте, збагачуйтеся, оцінюйте, насолоджуйтесь, обмінюйтеся враженнями з друзями! Хай проростають зерна золоті в сердечках й душах кожного з вас!

Завідувач бібліотеки Дацюк М.І.

Рекомендована література

1. Н.Чуб «Навіщо ходити до школи»

2. А.Бачинський «Детективи в Артеку»

3. С.Дерманський «Маляка і дракон» (серія книг)

4. С.Гридін «І паралелі перетинаються»

5. В.Рутківський «Бухтик з тихого затону»

6. О.Гаврош «Розбійник Пинтя у заклятому місті»

7. З.Мензатюк «Дике літо в Криму»

та багато-багато цікавих книг і дитячих часописів…