Герез Олена Сергіївна

Матеріал з Луцький НВК "Гімназія №14"

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: ==Проблемне питання, над яким працює== Використання ігрових завдань програмно-методичног...)
Рядок 1: Рядок 1:
==Проблемне питання, над яким працює==
==Проблемне питання, над яким працює==
Використання ігрових завдань програмно-методичного комплексу «Сходинки до інформатики» для розвитку алгоритмічного і логічного мислення учнів
Використання ігрових завдань програмно-методичного комплексу «Сходинки до інформатики» для розвитку алгоритмічного і логічного мислення учнів
 +
 +
== Звіт ==
 +
 +
Звіт про роботу предметної комісії у 2014-2015 н.р.
 +
1. Результати участі учнів в олімпіадах, конкурсах захистах наукових робіт, творчих конкурсах, спортивних змаганнях.
 +
а) Проведення міської Малої олімпіади з інформатики серед учнів 3 класів
 +
Кусик Богдан (3-Б п.ш.) – 3 місце
 +
б) Проведення шкільного конкурсу «Сходинки до інформатики» серед учнів 3-х класів
 +
Катеринюк Анна (3-Б п.ш.) – 1 місце
 +
Біла Богдана (3-Б п.ш.) – 2 місце
 +
Кусик Богдан (3-Б п.ш.) – 3 місце
 +
в) Проведення шкільного конкурсу «Сходинки до інформатики» серед учнів 4-х класів
 +
Бартошук Вікторія(4-Б п.ш.) - 1 місце
 +
Мелещук Андрій (4-Г п.ш.) - 1 місце
 +
Бальбуза Анна (4-А п.ш.) - 2 місце
 +
Голдованська Вікторія (4-Б п.ш.) - 2 місце
 +
Оксенюк Данило (4-Г п.ш.) - 3 місце
 +
г) Участь учнів у конкурсах «Бобер», «Кенгуру»
 +
 +
2. Результати роботи авторських шкіл, проблемних семінарів, ШППД, творчих груп
 +
    Проведення засідань творчої групи вчителів інформатики м. Луцька:
 +
1. Особливості організації та проведення Малої олімпіади з інформатики. Підготовка матеріалів для проведення Малої олімпіади з інформатики.  (28 жовтня 2014р.)
 +
2. Способи розв’язування основних груп логічних задач. Відбір програмних середовищ для проведення практичної частини Малої олімпіади з інформатики.  (16 грудня 2014р.)
 +
3. Проведення міської Малої олімпіади з інформатики для учнів початкових класів. (24 березня 2015р.)
 +
4. Аналіз результатів творчої групи. Моніторинг результатів міської Малої олімпіади з інформатики для учнів 2-4 класів початкової школи. Вироблення рекомендацій з підготовки учнів 2-4 класів початкової школи до інтелектуальних змагань з інформатики. (24 травня 2015р.)
 +
3. Участь членів комісії в гімназійних методичних заходах (методична декада, конкурс «Кращий за професією серед молодих учителів, виставка педтехнологій, предметні тижні, педчитання тощо)
 +
Виставка педтехнологій: Формування основ інформаційної культури та інформаційно-комунікативної компетентності учнів початкової школи засобами організації та проведення Малої олімпіади з інформатики: збірник завдань. (номінація методична робота)
 +
 +
4. Участь у міських семінарах, конференціях, роботі журі предметних олімпіад, апробації підручників тощо.
 +
Голова журі І міської Малої олімпіади з інформатики
 +
5. Участь членів комісії в обласних, всеукраїнських, міжнародних заходах.
 +
6. Робота на проектом «Розвиток інтелектуальних-творчого потенціалу особистості в умовах інноваційного освітнього середовища»
 +
7. Налагодження зв’язків з педагогами міста, області, науковцями ВІППО, СНУ, ЛНТУ і т.н.
 +
Видано методичний посібник «Організація науково-дослідницької діяльності учнів та вчителів у закладі нового типу» у співавторстві з Турчик Іриною В’ячеславівною - кандидатом економічних наук, доцентом  кафедри менеджменту освіти Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти.
 +
 +
8. Публікації у науково-методичній періодиці.
 +
 +
9. Удосконалення матеріально-технічної бази предметних кабінетів.

Версія 11:00, 18 травня 2015

Проблемне питання, над яким працює

Використання ігрових завдань програмно-методичного комплексу «Сходинки до інформатики» для розвитку алгоритмічного і логічного мислення учнів

Звіт

Звіт про роботу предметної комісії у 2014-2015 н.р. 1. Результати участі учнів в олімпіадах, конкурсах захистах наукових робіт, творчих конкурсах, спортивних змаганнях. а) Проведення міської Малої олімпіади з інформатики серед учнів 3 класів Кусик Богдан (3-Б п.ш.) – 3 місце б) Проведення шкільного конкурсу «Сходинки до інформатики» серед учнів 3-х класів Катеринюк Анна (3-Б п.ш.) – 1 місце Біла Богдана (3-Б п.ш.) – 2 місце Кусик Богдан (3-Б п.ш.) – 3 місце в) Проведення шкільного конкурсу «Сходинки до інформатики» серед учнів 4-х класів Бартошук Вікторія(4-Б п.ш.) - 1 місце Мелещук Андрій (4-Г п.ш.) - 1 місце Бальбуза Анна (4-А п.ш.) - 2 місце Голдованська Вікторія (4-Б п.ш.) - 2 місце Оксенюк Данило (4-Г п.ш.) - 3 місце г) Участь учнів у конкурсах «Бобер», «Кенгуру»

2. Результати роботи авторських шкіл, проблемних семінарів, ШППД, творчих груп

    Проведення засідань творчої групи вчителів інформатики м. Луцька:

1. Особливості організації та проведення Малої олімпіади з інформатики. Підготовка матеріалів для проведення Малої олімпіади з інформатики. (28 жовтня 2014р.) 2. Способи розв’язування основних груп логічних задач. Відбір програмних середовищ для проведення практичної частини Малої олімпіади з інформатики. (16 грудня 2014р.) 3. Проведення міської Малої олімпіади з інформатики для учнів початкових класів. (24 березня 2015р.) 4. Аналіз результатів творчої групи. Моніторинг результатів міської Малої олімпіади з інформатики для учнів 2-4 класів початкової школи. Вироблення рекомендацій з підготовки учнів 2-4 класів початкової школи до інтелектуальних змагань з інформатики. (24 травня 2015р.) 3. Участь членів комісії в гімназійних методичних заходах (методична декада, конкурс «Кращий за професією серед молодих учителів, виставка педтехнологій, предметні тижні, педчитання тощо) Виставка педтехнологій: Формування основ інформаційної культури та інформаційно-комунікативної компетентності учнів початкової школи засобами організації та проведення Малої олімпіади з інформатики: збірник завдань. (номінація методична робота)

4. Участь у міських семінарах, конференціях, роботі журі предметних олімпіад, апробації підручників тощо. Голова журі І міської Малої олімпіади з інформатики 5. Участь членів комісії в обласних, всеукраїнських, міжнародних заходах. 6. Робота на проектом «Розвиток інтелектуальних-творчого потенціалу особистості в умовах інноваційного освітнього середовища» 7. Налагодження зв’язків з педагогами міста, області, науковцями ВІППО, СНУ, ЛНТУ і т.н. Видано методичний посібник «Організація науково-дослідницької діяльності учнів та вчителів у закладі нового типу» у співавторстві з Турчик Іриною В’ячеславівною - кандидатом економічних наук, доцентом кафедри менеджменту освіти Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти.

8. Публікації у науково-методичній періодиці.

9. Удосконалення матеріально-технічної бази предметних кабінетів.

Особисті інструменти
Учасники навчально-виховного процесу