Сайт відділу інформаційних технологій та дистанційної роботи ВІППО

Інформаційні технології

Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування PDF Друк e-mail
Олімпіади
Написав Administrator   
Понеділок, 18 квітня 2016, 12:52

 

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

Наша участь


Команда

Назва ВНЗ

Категорія

Тренер

Учасники

Область

Регіон

Конкурс

VIPPO-schoololymp

Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти

ВНЗ

Ігор Володимирович Гісь

Максим Михайлович Ковальчук,Владислав Васильович Нагурнік, Назар Олександрович Смірнов

Волинь

Захід

Поза конкурсом

 

 


 

All-Ukrainian Collegiate Programming Contest

1st Stage Ukraine, April 16, 2016 western region

44

Vippo-SchoolOlymp

+

(0:16)

+

(0:27)

+5

(0:43)

+9

(4:37)

-8

+

(2:25)

5

788

  

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 17.03.2016 р. №282 16 квітня 2016 року в базових вищих навчальних закладах усіх обласних центрів України відбудеться І етап Всеукраїнської (командної) студентської олімпіади з програмування.

До участі в олімпіаді запрошуються учні старших класів загальноосвітніх навчальних закладів, учасники та призери ІІІ, ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики та інформаційних технологій, учні професійно-технічних навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів І і ІІ рівнів акредитації – учасники ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики.

Школярі можуть бути представлені як командами окремих шкіл, так і збірними командами міст (областей). Учням 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та учням професійно-технічних навчальних закладів рекомендується створювати окремі команди, що надасть їм можливість участі у ІІ-ІІІ етапах олімпіади (вересень-жовтень 2016 року), як студентам, за погодженням з вищими навчальними закладами та оргкомітетом олімпіади. Допускається створення змішаних команд з учнів 11-х і молодших класів. При цьому учні 11-х класів зможуть продовжити змагання
у ІІ і ІІІ етапах олімпіади, увійшовши до складу студентських команд. Участь учнів молодших класів у цих етапах не передбачається.

Участь у змаганні олімпіади є безкоштовною, але фінансова підтримка з бюджетних коштів для компенсації супутніх витрат (проїзд, харчування, тощо) не забезпечується.

Отримати більш детальну інформацію про олімпіаду можна у відповідального за даний напрямок олімпіади Антонової Альфії Раісівни (тел.: (067) 982-40-34, e-mail: abantonova@i.ua), у обласних координаторів
І етапу (додаток до листа),
а також на сайті icpc.org.ua, на якому
до 12 квітня 2016 р. необхідно здійснити реєстрацію для участі в олімпіаді.

Просимо сприяти участі школярів та учнів вказаних категорій навчальних закладів у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.

 

Директор

 

Н. Б. Вяткіна

 

Статистика

Користувачі : 2
Зміст : 187
Переглянути хіти змісту : 74144