Сайт відділу інформаційних технологій та дистанційної роботи ВІППО

Інформаційні технології

Розробки уроків для 5–9 класів PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 25 серпня 2015, 14:46
Розробки 131 уроку — згідно з програмою для 5–9 класів (загальноосвітній рівень) подано за адресоюhttp://www.kievoit.ippo.kubg.edu.ua/kievoit/2013.html. Кожна така робота є розробкою уроку згідно з чинною Державною навчальною програмою "Інформатика" для 5–9 класів (загальноосвітній рівень) і містить повний (!) виклад змісту відповідної частини навчальної програми. Опанування матеріалом кожного уроку не вимагає присутності на попередньому уроці. Його можна здійснити навіть самостійно без присутності вчителя. "Покрито" весь зміст програми на основі використання лише вільно поширюваного програмного забезпечення. Є також розробки за вибраними темами (HTML + програмування у середовищі Free Pascal) програми для класів з поглибленим вивченням природничо-математичних дисциплін.

У розробках не подано розподіл часу. Причина очевидна: в різних класах матеріал потрібно подавати з різною швидкістю, щоб врахувати велетенську різницю у рівні компетентності учнів щодо мовлення й унаочнення. А вона існує в українських школах. Інакше кажучи, в одному класі школі один і той самий матеріал потрібно буде протягом 45 хвилин, в іншому - протягом 90 хв, а в окремих класах - і протягом 135 хвилин. І справа не у кваліфікації та досвідченості вчителя інформатики, а у спроможності сприймати учнями інформацію. Про причини цього - іншим разом. Але вчитель має якісно й детально проілюстрований матеріал, який зможе використати у необхідному темпі. При цьому немає запровадження неозначених чи неописаних понять, що стало вже традиційним недоліком шкільних підручників. Матеріал зацікавить не лише для вчителів інформатики й учнів, але й тих дорослих, які самостійно надолужують прогалини в освіті щодо інформаційних технологій. Наприклад, вчителі інших предметів.

Звертаюся до Вас з проханням поширити інформацію про завершення публікації серед знайомих, яких вона може зацікавити. У разі виявлення недоречностей у згаданих роботах прошу всіх надсилати мені повідомлення на таку адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду для негайного виправлення.
Останнє оновлення на Понеділок, 07 вересня 2015, 14:05
 

Статистика

Користувачі : 2
Зміст : 188
Переглянути хіти змісту : 75963