Сайт відділу інформаційних технологій та дистанційної роботи ВІППО

Інформаційні технології

МІЖНАРОДНИЙ IT-ЧЕМПІОНАТ "Золотий байт" 500 000 PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 11 жовтня 2016, 08:57

 

Міжнародний чемпіонат комп'ютерних талантів «Золотий Байт» заснований Комп'ютерною Академією ШАГ у 2008 році. Конкурс орієнтований на молоде, прогресивне покоління, яке прагне проявити та реалізувати свої здібності у сфері IT-технологій, дизайну та комунікацій.


Учасниками Міжнародного чемпіонату комп'ютерних талантів «Золотий Байт-2017» є молоді люди, які вивчають ІТ-технології, прагнуть побудувати успішну кар'єру в сфері ІТ, готують свої стартапи, а також є креативними та творчими, які бажають проявити свої здібності в рамках існуючих номінацій. Приймати участь у Чемпіонаті можуть школярі, студенти (будь-яких форм навчання), випускники 2015 року.

 

Чемпіонат передбачає як особисту, так і командну участь у певних номінаціях.

 

Учасниками Чемпіонату є усі користувачі, що зареєструвались та виконали умови першого етапу Чемпіонату в період з 15 листопада 2016 року по 28 січня 2017 року на порталі  www.goldenbyte.org


У Міжнародному чемпіонаті комп'ютерних талантів «Золотий Байт-2016» передбачено 10 номінацій:

«Startup Challenge»

особиста/командна участь (1-3 людини).

Конкурс програмних проектів.

«Networking Technologies»

особиста  участь.

Номінація для системних адміністраторів .

«Mobile Development»

особиста/командна участь (1-3 людини).

Конкурс мобільних додатків.

«Game Design»

особиста/командна участь (1-3 людини).

Конкурс зі створення ігор.

«Character Design»

особиста участь.

Конкурс зі створення ігрових персонажів.

«Web Design»

особиста /командна участь (1-2 людини).

Конкурс  web-проектів.

 


Чемпіонат проходить в три етапи:

1- й етап:

Увага! Додаткові умови участі у номінаціях: Startup Challenge, Mobile Development, Game Design, Internet of Things та Web-Project. Щоб стати учасником, вам необхідно завантажити та встановити на ваш комп'ютер (ноутбук) програму Microsoft Visual Studio, зробити принт-скрін встановленої програми і додати його до опису проекта, в zip або rar архів.

Брати участь можуть представники України, Білорусії, Казахстану, Литви, Грузії  та ін.

Для участі в Чемпіонаті необхідно пройти реєстрацію та виконати завдання першого етапу в період з 15 листопада 2016 року по 31 січня 2017 р. на спеціальному інтернет-порталі www.goldenbyte.org. Змагання проводиться віддалено в on-line режимі. Вік учасників, професія та місце проживання не мають значення, важлива приналежність до учнівської молоді. (Взяти участь у Чемпіонаті може студент  будь-якого навчального закладу при наявності студентського квитка або залікової книжки. Так само випускник будь-якого навчального закладу, термін випуску якого не перевищує одного року).

Результати першого етапу будуть опубліковані на спеціальному інтернет -порталі www.goldenbyte.org до 10-го лютого 2017.

Кращим конкурсантам буде надіслане запрошення на участь у другому турі Міжнародного чемпіонату «Золотий Байт-2017», який відбудеться в період з 10 по 28 лютого 2017 року.

 

2- й етап (регіональні фінали)

В Україні проходитимуть у таких містах України як Київ, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Львів, Вінниця, Миколаїв, Полтава, Рівне, Маріуполь, Луцьк, Чернігів та інші у період з 10 по 28 лютого  2017 року.

Півфінали в країнах ближнього зарубіжжя будуть проходити в містах: Білорусь - Мінськ, Казахстан - Астана, в інших країнах - міста, що приймають півфіналістів, уточнюються.

На даному етапі участь беруть конкурсанти, які пройшли 1-й етап .

Результати другого етапу будуть опубліковані на спеціальному інтернет-порталі www.goldenbyte.org .

Переможці другого етапу отримують право представляти свій регіон або країну на Міжнародному фіналі чемпіонату «Золотий Байт-2017».

3-й етап: Фінал (Міжнародний - м.Київ):

Фінал буде проходити протягом двох днів: у квітні в місті Київ (Україна) .

Умови відбору команд до фіналу Міжнародного конкурсу «Золотий Байт»:

У Міжнародному фіналі у кожній номінації змагаються від 14 до 25 команд на розсуд оргкомітету.

Команди, що зайняли 1 місце в півфіналах, отримують право участі у Міжнародному фіналі.

Якщо команда, що посіла 1 місце в півфіналі, з якоїсь причини не може брати участь у Міжнародному фіналі, замість неї може прийняти участь команда, що зайняла 2 місце у півфіналі того ж міста або країни. Якщо не зможе і команда, що зайняла 2 місце, таке право надається третьому місцю і т.д.

Якщо у якихось містах/країнах змагання в деяких номінаціях не проводились через відсутність учасників, місце у Міжнародному фіналі може бути використане учасниками з інших регіонів України або інших країн .

Після проведення півфіналів регіональні комітети можуть подати заявки на участь у Міжнародному фіналі команд (конкурсантів), які посіли 2 або 3 місце в регіональному фіналі. Це відбудеться у випадку, якщо проекти, представлені такими командами, є сильними та цікавими і рівень конкурсантів високий. Рішення про участь таких команд (конкурсантів) приймають керівники напрямків оргкомітету, до яких відносяться ті чи інші номінації .

Кожен регіон/країна, що представляють свої команди на Міжнародному фіналі, гарантують високу якість проектів та високий рівень конкурсантів. Якщо команда (учасник), яка посіла 1 місце в одній із номінацій, представила слабкий проект, регіональний комітет може віддати місце у Міжнародному фіналі іншим регіонам.