Сайт відділу інформаційних технологій та дистанційної роботи ВІППО

Інформаційні технології

Розпочато реєстрацію на II дистанційний турнір з інформаційних технологій серед учнівської молоді PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 01 серпня 2014, 09:57
Факультет кібернетики та Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошують учнів 7-11 класів до участі в ІІ Дистанційному турнірі з інформаційних технологій серед учнівської молоді
У 2014-2015 навчальному році змагання проводитиметься у два етапи..
Перший, заочний етап, складатиметься з трьох турів та проводитиметься дистанційно за допомогою мережі Інтернет з жовтня по грудень 2014 року. Другий етап, очний, проводитиметься в корпусах Київського національного університету імені Тараса Шевченка в ІІ семестрі. Заочні етапи цього року, на відміну від минулого, учасник має право виконувати там, де забажає.
Впродовж турів змагання учасники матимуть змогу отримати завдання, надіслати власний розв’язок, переглянути результати (зокрема й розшифрування суми балів за критеріями журі) та оформити апеляційну заяву для оскарження перевірки. Все це і багато інших функцій забезпечується оновленим базовим ресурсом, що відтепер працює за новою адресою it.upml.knu.ua.
Також планується проведення в рамках турніру змагань з веб-програмування (php, MySQL) та веб-дизайну (HTML, CSS, JavaScript).
Реєстрація учасників турніру та змагань з веб-програмування і веб-дизайну змагання проводиться особисто в онлайн-режимі на базовому ресурсі it.upml.knu.ua з 1 липня по 21 вересня 2014 року включно. Будьте уважні, заповнюючи реєстраційну анкету учасника, адже виключно інформація з цієї анкети буде використовуватись для подальшого друку дипломів та складання нормативних документів змагання.
Переможців очікують приємні сюрпризи від спонсорів змагання!
З повагою,
комісія з підготовки до проведення
Дистанційного турніру з інформаційних технологій
серед учнівської молоді
у 2014-2015 навчальному році