Сайт підготовки до олімпіади з інформатики

програмування в С++

Олімпіада з програмування для студентів 1-го курсу, випускників шкіл та коледжів PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
21.10.11 11:29

Олімпіада з програмування для студентів 1-го курсу, випускників шкіл та коледжів

 

Олімпіада відбуватиметься в три тури:

Перший тур - заочний, за допомогою системи online-тестування 29 жовтня 2011 року.

Другий тур - очний - грудень 2011 року.

Третій тур - конкурс творчих робіт - березень 2012 року.

 

Перший тур

Для участі в першому турі олімпіади необхідно з 17 по 28 жовтня 2011 р. зареєструватися за адресою olimpiа Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. , вказавши прізвище, ім'я, по-батькові, місто, школу або ВНЗ, клас або групу та e-mail. Після реєстрації на електронну скриньку учасника будуть надіслані логін і пароль.

Мови програмування - Паскаль (компілятор FreePascal) або Сі (компілятор gcc).

Щоб учасники олімпіади опанували систему тестування, з 20 жовтня за адресою http://ejudge.lp.edu.ua/cgi-bin/register  будуть розміщені пробні задачі. Інструкція для користувачів знаходиться за адресою http://iknit.lp.edu.ua/files/ejudge.pdf  . З питаннями щодо роботи системи просимо звертатись за адресою olimpiа Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. .

Перший тур олімпіади відбудеться 29 жовтня з 9.00 до 18.00 через систему тестування http://ejudge.lp.edu.ua/cgi-bin/register . Ознайомитись з олімпіадними задачами та розпочати виконання можна у будь-який момент вказаного проміжку. О 18.00 система тестування припинить свою роботу і буде сформовано підсумкову таблицю.

Результати першого туру будуть розміщені з 1 листопада на сайті http://iknit.lp.edu.ua  .

Переможці першого туру допускаються до участі у другому та третьому турах. Запрошення до участі у другому турі будуть розіслані на електронні скриньки до 10 листопада.

 

Переможці другого та третього турів нагороджуються цінними призами.

 

Другий тур

Проводитиметься в очній формі на робочих місцях у Національному університеті «Львівська політехніка» на базі системи online-тестування. Виконання олімпіадних задач має здійснюватися за допомогою мов програмування Паскаль (компілятор FreePascal) або Сі (компілятор gcc).

 

Третій тур

Передбачає виконання творчого завдання на одну із запропонованих тем:

розроблення комп'ютерних ігор,

розроблення сайту олімпіади,

розроблення символіки для задач інформаційних технологій.

 

 

 

Партнери олімпіади - компанії-розробники програмного забезпечення:

SoftServe, Eleks, Stek, Lohika, Epam Systems, Global Logic.

 

Оргкомітет

 

Голова оргкомітету - Медиковський Микола Олександрович, директор Інституту комп'ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка».

 

Відповідальний секретар - Цимбал Юрій Вікторович, доцент кафедри автоматизованих систем управління Національного університету «Львівська політехніка», роб. тел. (032) 258-26-47, e-mail: Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. .

 

Статистика

Пользователей : 152
Статей : 222
Просмотрено статей : 93882

Вход/Регистрация

Нет