Луцький ліцей №14 імені Василя Сухомлинського

Інформатика

Мова програмування PHP PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
24.02.13 22:07


Історія PHP починається осінню 1994 року. Коли Расмус Лердорф (Rasmus Lerdorf) почав працювати над тим, що згодом стало PHP, єдиною метою, яка була у нього в думках, з'ясувати, хто читає його резюме. У той час, будучи незалежним підрядчиком, Лердорф розсилав потенційним працедавцям своє міні-резюме з URL посиланням на його повну версію. Щоб стежити за відвідувачами, він створив CGI скрипт на Perl-і, який вставлявся як спеціальний тег в HTML код його сторінки, і збирав інформацію про відвідувачів. Щоб справити враження на потенційних працедавців, він дозволив будь-якому відвідувачеві сторінки проглядати збирану статистику відвідин. [1]

Він назвав цей код для збору статистики «PHP-Tools for Personal Home Page», оскільки сам використовував його на своїй персональній домашній сторінці (personal home page). Декілька чоловік поцікавилися тим, як вони могли б отримати цей інструмент, і Лердорф ухвалив рішення надати його іншим особам. «Це диво програмного забезпечення. Ви можете дати це і проте залишити це собі», - дотепно відмітив Лердорф. У той час руху Open Source не існувало. Тоді воно назвалося freeware. Ближче до кінця 1995 року Лердорф відкрив для людей перший список розсилки по PHP, щоб можна було обмінюватися ідеями, виправленнями помилок і кодом.

Комментарии
Поиск
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии!
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Последнее обновление 24.02.13 22:11
  Нет комментариев.
You need to login or register to post comments.
Обсудить в форуме. (0 комментариев)

Пошук


Статистика

Пользователей : 270
Статей : 184
Просмотрено статей : 14961

Вход/Регистрация

Нет