Луцький НВК "Гімназія №14"

Інформатика

Joomla PDF Печать E-mail
Добавил(а) innvolv   
08.04.13 11:25

Файл:Joomla logo.png

Joomla

Joomla! (вимова: «Джу́мла») — відкрита універсальна система керування вмістом для публікації інформації в інтернеті. Підходить для створення великих і маленьких корпоративних сайтів, інтернет порталів, онлайн-магазинів, сайтів спільнот і персональних сторінок. З особливостей Joomla можна відзначити: гнучкі інструменти з управління обліковими записами, інтерфейс для управління медіа-файлами, підтримка створення багатомовних варіантів сторінок, система управління рекламними кампаніями, адресна книга користувачів, голосування, вбудований пошук, функції категоризації посилань і обліку кліків, WYSIWYG-редактор, система шаблонів, підтримка меню, управління новинними потоками, XML-RPC API для інтеграції з іншими системами, підтримка кешування сторінок і великий набір готових доповнень .

Joomla! написана на мові PHP з використанням архітектури MVC. Для збереження інформації використовується база даних MySQL, PostgreSQL та MS SQL.

Joomla! — вільне програмне забезпечення, захищене ліцензією GPL.

Комментарии
Поиск
DemeeGa   |Publisher |2013-04-08 14:27:08
avatar Плагіат.
Позов уже направлений до суду.

bondziuk burlak   |Publisher |2013-04-08 14:32:28
не цікаво
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии!
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

  Нет комментариев.
You need to login or register to post comments.
Обсудить в форуме. (0 комментариев)

Пошук


Статистика

Пользователей : 265
Статей : 176
Просмотрено статей : 13573

Вход/Регистрация