Луцький НВК "Гімназія №14"

Інформатика

Вступна стаття PDF Печать E-mail
Добавил(а) Вчитель   
24.02.13 16:50

На сьогоднішній день практично кожна організація має власний веб-сайт. В умовах використання сучасних інформаційних технологій – це необхідний чинник існування, що дозволяє розширити поле освітніх послуг, засіб зворотного зв’язку.

В ході виконаної роботи був отриманий повно функціональний веб-сайт, повністю готовий до застосування. Даний сайт орієнтований для широкого спектру застосування в освітній роботі. З його допомогою користувачі зможуть отримувати необхідну інформацію про заклад, а також можливість самим наповнити певний матеріал.

При розробці веб-сайта були проаналізовані сучасні веб-технології, що дозволяють створювати інтерактивні веб-сторінки. Найбільш відповідними для виконання поставленого завдання виявилися Macromedia Dreamweaver MX 2004 і Joomla 1.5.

Розроблений сайт задовольняє всім вимогам, поставленим на етапі постановки завдання. При розробці веб-сайта були використані готові модулі аутентифікації, голосування, створення таблиць, форм, файловий менеджер, фотогалерея і здійснення пошуку по сайту.

Комментарии
Поиск
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии!
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Последнее обновление 24.02.13 22:28
 

Пошук


Статистика

Пользователей : 265
Статей : 176
Просмотрено статей : 13570

Вход/Регистрация