Луцький ліцей №14 імені Василя Сухомлинського

Інформатика

Створення об'єкту вмісту PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
24.02.13 22:21

Створення об'єкту вмісту

Об'єкт вмісту – це основний вміст сайту і нижній об'єкт в ієрархії структури вмісту. Іншими словами об'єкт вмісту – це ваша стаття, яка повинна міститися в одній з ваших категорій (відповідно і розділу).

Для роботи з об'єктами вмісту необхідно перейти на сторінку "Менеджер матеріалів".

Потрібно натиснути на головній сторінці панелі кнопку "Менеджер матеріалів" або в основному меню виберіть "Матеріали", потім пункт "Менеджер матеріалів". Буде відкрита сторінка "Менеджер матеріалів", при відкритті сторінки буде доступна фільтрація об'єктів по наступних критеріях:

по розділах

по категоріях

по авторові

по заголовку, значення указується в полі "Фільтр".

На сторінці "Менеджер матеріалів", використовуючи кнопки на панелі інструментів, можна (перерахування справа наліво):

Допомога – відкрити в новому вікні сторінку опису поданому вікну ("Управління вмістом"). Натисніть кнопку «Допомога».

Створити новий об'єкт вмісту. Натисніть кнопку "Створити".

Змінити існуючий об'єкт вмісту. Натисніть на назву об'єкту або відзначте потрібний об'єкт і натисніть кнопку «Змінити».

Видалити існуючий об'єкт вмісту. Відзначте потрібний об'єкт і натисніть кнопку "В корзину".

Копіювати існуючі об'єкти вмісту. Відзначте потрібні об'єкти і натисніть кнопку "Копіювати" і потім виберіть, куди скопіювати об'єкти.

Перенести – перемістити існуючі об'єкти вмісту. Відзначте потрібні об'єкти і натисніть кнопку "Перенести" і потім виберіть, куди перенести об'єкти.

Приховати (зробити неопублікованим) існуючі об'єкти вмісту. Відзначте потрібні об'єкти і натисніть кнопку "Скрити".

Допустити (Опублікувати) існуючі об'єкти вмісту. Відзначте потрібні об'єкти і натисніть кнопку "Показати".

Відправити до архіву існуючі об'єкти вмісту. Відзначте потрібні об'єкти і натисніть кнопку "В архів".

При створенні або редагуванні об'єкту вмісту (статті), на сторінці редагування (рис.13) доступні додаткові поля, необхідні для вибору того (на відміну від сторінки редагування розділу або категорії), в якому розділі (поле "Розділ:") і в якій категорії (поле "Категорія:") міститиметься даний об'єкт вмісту.

Далі доступні два вікна HTML редактора, що дозволяють розбити зміст статті на дві частини: введення і весь вміст статті. Розділення вмісту статей дозволяє представити їх у вигляді так званого "Блог" або "Журналу", тобто списку короткого опису статей, з кнопками "Детально" на весь вміст статей.

Блог – популярний і зручний спосіб представити інформацію або статті, які оновлюються (додаються) регулярно, наприклад новини або прес-релізи. Замість простого списку посилань до різних статей, виведення статей як "блог" дає можливість показати назву і введення, що дозволяють перейти до всього змісту статті. Таким чином, введення може бути першим параграфом всієї статті або коротким описом (резюме) статті.

Справа, після збереження, доступні додаткові параметри управління об'єктом вмісту. Остання вкладка "Связь с меню" може настроюватися при створенні меню.

Якщо необхідно помістити зображення в змісті, то потрібно використовувати спеціальну можливість вставки зображень. Натисніть кнопку "Вставити зображення" (кнопка розташована внизу зліва вікна HTML редактора), після цього у вміст буде доданий текст {mosimage }; при обробці цього тексту для відображення система (Joomla) визначить, що необхідно вставляти зображення, список яких розміщений на вкладці "параметри зображення". Щоб побачити зображення в тексті, натисніть кнопку "Перегляд" на панелі інструментів.

Використовувати можливість { mosimage }можна багато раз, зображення відображаються в порядку, вказаному в списку; порядок можна міняти, використовуючи кнопки "Вгору" і "Вниз".

Використання{ mosimage } це приклад використання розширення Joomla – мамбота (mosimage).

Значення багатьох параметрів на вкладці "Параметри-Розширення", можна задати за умовчанням, для того, щоб використовувалися "глобальні настройки". Задати значення "Глобальних настройок" можна в пункті меню "Менеджер матеріалів" меню "Матеріали", у вкладці "Параметри". Дані значення можна індивідуально змінити для кожного об'єкту вмісту.

На даній вкладці можна ввести опис об'єкту і ключові слова.

Якщо використовувати кнопку "Додати (Розділ, Категорія, Заголовок)", то будуть додані в полі "Ключові слова" назви розділу, категорії і заголовок об'єкту.

Комментарии
Поиск
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии!
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

  Нет комментариев.
You need to login or register to post comments.
Обсудить в форуме. (0 комментариев)

Пошук


Статистика

Пользователей : 270
Статей : 184
Просмотрено статей : 14960

Вход/Регистрация

Нет