Луцький ліцей №14 імені Василя Сухомлинського

Інформатика

Система управління вмістом CMS Joomla PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
24.02.13 22:12

Система управління вмістом CMS Joomla

Joomla – це Система управління вмістом (CMS), що створена тією ж самою командою, яка отримала безліч нагород і принесла сьогоднішню популярність системі Mambo CMS. [4]

Назва Joomla є фонетичною транскрипцією слова "Jumla" з мови суахілі, що означає "всі разом" або "єдине ціле". Воно було вибране, оскільки всі команди мамберів стали одностайні в бажанні захистити інтереси творців і співтовариства, яке і є дійсною причиною успіху проекту.

Ця назва була вибрана серед тисяч запропонованих співтовариством, і на додаток пройшло серйозну перевірку професіоналами брендинга і маркетингу, які також вирішили, що Joomla - це кращий вибір.

Головна відмінність Joomla від інших систем – це прагнення розробників зберегти управління настільки простим, наскільки це можливо, в той же час забезпечуючи максимальну функціональність. У результаті, не маючи спеціальної освіти, можна повністю контролювати свої сайти, замість того щоб платити надмірно великі суми грошей за закрите, таке, що є чиєюсь власністю, програмне забезпечення.

Назва «Joomla» фонетично ідентично слову «Jumla», яке в перекладі з суахілі означає «всі разом» або «в цілому», що відображає підхід розробників і співтовариства до розвитку системи.

Система управления содержанием Joomla є відгалуженням широко відомої CMS Mambo. Команда незалежних розробників відокремилася від проекту Mambo унаслідок незгоди в економічній політиці. І 16 вересня 2005 року в світ вийшла перша версія Joomla, що є по суті перейменованою Mambo 4.5.2.3 і що включає виправлення знайдених на той момент помилок і уязвимостей.

CMS Joomla включає різні інструменти для виготовлення веб-сайту. Важливою особливістю системи є мінімальний набір інструментів при початковій установці, який збагачується в міру необхідності. Це знижує те, що захаращується адміністративної панелі непотрібними елементами, а також знижує навантаження на сервер і економить місце на хостингу.

Комментарии
Поиск
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии!
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

  Нет комментариев.
You need to login or register to post comments.
Обсудить в форуме. (0 комментариев)

Пошук


Статистика

Пользователей : 270
Статей : 184
Просмотрено статей : 16610

Вход/Регистрация

Нет